Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.
L I I G A PAIDAN VÄRI
Kartanon KIksaus Punainen
LSM Valkoinen
P2S Violetti
Pursiseura Keltainen
RTU Hornets Keltainen
Remppa ja Raksa Valkosininen
Siikaisten Sisu Sininen
SB LRSK Punamusta
Sähkö-Jokinen Keltainen
Ylämäki Viininpunainen
   
I D I V A R I PAIDAN VÄRI
FBT Koitto Musta
Kiikoisten Kirma Keltainen
Catsboys Oranssi
Kupo Punamusta
Rykijät Sininen
Rapakunto Vihreä
IBK Björneborg Sininen
Verkonkuluttajat Oranssi
   
II D I V A R I  
LOHKO 1 PAIDAN VÄRI
Yön Sudet Musta
Fillaripaja Oranssi
FBT Ahto Musta
Icehearts Musta
SB Apostolit Valkoinen 
SBS Raid Sininen
Team HMK Keltainen
Team Pajunen Sininen
United Smile V.sininen
Vanhabööna Keltainen
   
LOHKO 2  
Buliveivarit Keltainen
Mestaripizza Keltainen
Maranata Valkoinen
Megaraketti Musta
Retromiehet Musta
Vatos Locos Musta
SB Luve 2 Vihreä
Ahlsell Oy Valkoiinen
Team Koitto Valkoinen 
Team Moistea Musta

OTTELUOHJELMA

KEVÄT 2019

Noomarkun UT   16.2.2019      
10:00 Team Koitto  4  - Team Pajunen
10:45 Ahlsell Oy  3  - Vanhabööna
11:30 SB Apostolit  2  - Vatos Locos
12:15 Megaraketti 4  - 10  Fillaripaja
13:00 Team Koitto  2  - SB LuVe 2
13:45 Team HMK  5  - United Smile
14:30 Team Moistea  7  - 10  Buliveivarit
15:15 Maranata  6  - Retromiehet
16:00 Mestaripizza  -  2 SBS Raid
           
Noormarkun UT   23.2.2019    
10:00 Kupo    -   Catsboys
10:45 Team Pajunen    -   Vanhabööna
11:30 Team HMK    -   FBT Ahto
12:15 Buliveivarit    -   Icehearts
13:00 United Smile    -   FBT Ahto
13:45 Team Moistea    -   Mestaripizza
14:30 Retromiehet    -   SBS Raid
15:15 Icehearts    -   Maranata
16:00 Vatos Locos    -   SB LuVe 2
16:45 Fillaripaja    -   Yön Sudet
17:30 Team Koitto    -   SB Apostolit
           
Noormarkun UT   24.2.2019    
10:00 Megaraketti    -   Ahlsell Oy
10:45 Verkonkuluttajat    -   Rapakunto
11:30 Pursiseura    -   Siikaisten Sisu
12:15 Kartanon Kiksaus    -   LSM
13:00 Siikaisten Sisu    -   SB LRSK
13:45 LSM    -   Remppa ja Raksa
14:30 Sähkö-Jokinen    -   SB LRSK
15:15 P2S    -   RTU Hornets
16:00 FBT Koitto    -   Rykijät
16:45 Ylämäki    -   RTU Hornets
           
Noormarkun UT   9.3.2019      
10:00 Kupo    -   Kiikoisten Kirma
10:45 Rykijöt    -   Rapakunto
11:30 Kiikoisten Kirma    -   Catsboys
12:15 Verkonkuluttajat    -   FBT Koitto
13:00 Catsboys    -   IBK Björneborg
13:45 Kartanon Kiksaus    -   Sähkö-Jokinen
14:30 Pursiseura    -   Ylämäki
15:15 Sähkö-Jokinen    -   Ylämäki
16:00 Remppa ja Raksa    -   P2S
           
Noormarkun UT   16.3.2019    
10:00 Team Moistea    -   United Smile
10:45 SBS Raid    -   Icehearts
11:30 SB LuVe 2    -   Fillaripaja
12:15 SB Apostolit    -   Team Pajunen
13:00 Vanhabööna    -   Vatos Locos
13:45 Yön Sudet    -   Ahlsell Oy
14:30 Buliveivarit    -   Team HMK
15:15 FBT Ahto    -   Maranata
16:00 Retromiehet    -   Mestaripizza
16:45 IBK Björneborg    -   Kiikoisten Kirma
           
Noormarkun UT   17.3.2019    
10:00 Sähkö-Jokinen    -   Pursiseura
10:45 Siikaisten Sisu    -   Remppa ja Raksa
11:30 LSM    -   Pursiseura
12:15 RTU Hornets    -   Siikaisten Sisu
13:00 LSM    -   SB LRSK
13:45 RTU Hornets    -   Kartanon Kiksaus
14:30 Ylämäki    -   P2S
15:15 SB LRSK    -   Kartanon Kiksaus
16:00 Megaraketti    -   Team Koitto
           
Noormarkun UT   23.3.2019    
10:45 Rapakunto    -   FBT Koitto
11:30 IBK Björneborg    -   Kupo
12:15 Rykijät    -   Verkonkuluttajat
13:00 PVE1    -   PVE1
13:45 PVE2    -   PVE2
14:30 PVE3    -   PVE3
15:15 Vatos Locos    -   Ahlsell Oy
16:00 Team Pajunen    -   Megaraketti
16:45 Fillaripaja    -   Team Koitto
           
Noormarkun UT   24.3.2018    
10:00 SB Apostolit    -   Yön Sudet
10:45 SB LuVe 2    -   Vanhabööna
11:30 FBT Ahto    -   SBS Raid
12:15 Maranata    -   Buliveivarit
13:00 VE1    -   VE1
13:45 VE2    -   VE2
14:30 Icehearts    -   Retromiehet
15:15 United Smile    -   Mestaripizza
16:00 Team HMK    -   Team Moistea

FINAALIPÄIVÄ

Noormarkun UT   30.3.2019

   
11:00 IDIV. KARSINTA    -    
11:45 IDIV. KARSINTA    -    
12:30 LIIGAKARSINTA    -    
13:15 LIIGAKARSINTA    -    
14:00 PRONSSIOTTELU    -    
14:45 LOPPUOTTELU    -    

TALVI 2019

Pomarkun Monitoimihalli 5.1.2019

10:00 SBS Raid 6  - 5 Team HMK
10:45 Ahlsell Oy 4  - 4 SB Apostolit
11:30 Fillaripaja 10  - 4 Team Pajunen
12:15 Mestaripizza 3  - 3 FBT Ahto
13:00 Remppa ja Raksa 2  - 0 Kartanon Kiksaus
13:45 Rykijät 5  - 4 FBT Koitto
14:30 Yön Sudet 2  - 3 Team Koitto
15:15 Buliveivarit 2  - 4 Retromiehet
           
Pomarkun Monitoimihalli 6.1.2019
10:00 Sähkö-Jokinen 15  - 2 Siikaisten Sisu
10:45 United Smile 3  - 3 Icehearts
11:30 Siikaisten Sisu 9  - 4 Ylämäki
12:15 Mestaripizza 8  - 5 Icehearts
13:00 LSM 5  - 7 Ylämäki
13:45 Team Moistea 1  - 3 Maranata
14:30 P2S 4  - 4 LSM
15:15 Vanhabööna 8  - 5 Megaraketti
           
Noormarkun UT   12.1.2019    
10:00 Rapakunto 4  - 6 Rykijät
10:45 Vatos Locos 10  - 2 Fillaripaja
11:30 Rapakunto 5  - 4 Kiikoisten Kirma
12:15 FBT Koitto 4  - 9 Catsboys
13:00 Kupo 5  - 4 Kiikoisten Kirma
13:45 Verkonkuluttajat 1  - 7 IBK Björneborg
14:30 RTU Hornets 9  - 6 Pursiseura
15:15 P2S 5  - 4 Sähkö-Jokinen
16:00 SB LRSK 4  - 4 RTU Hornets
16:45 Team Pajunen 1  - 1 SB LuVe 2
           
Noormarkun UT   19.1.2019    
10:00 Kupo 14  - 3 Catsboys
10:45 FBT Koitto 3  - 2 Verkonkuluttajat
11:30 Rykijät 5  - 4 Catsboys
12:15 Sähkö-Jokinen 4  - 3 Remppa ja Raksa
13:00 SB LuVe 2 2  - Ahlsell Oy
13:45 Megaraketti 6  - Yön Sudet
14:30 Vanhabööna  4  - SB Apostolit
15:15 Pursiseura  5  - P2S
16:00 SBS Raid 8  - Buliveivarit
16:45 United Smile  5  - Retromiehet
           
Noormarkun UT   26.1.2019    
10:00 SB LRSK  3  - Pursiseura
10:45 Sähkö-Jokinen  7  - LSM
11:30 Ylämäki  4  - SB LRSK
12:15 LSM  10  - RTU Hornets
13:00 Kartanon Kiksaus  2  - Siikaisten Sisu
13:45 RTU Hornets  5  - Remppa ja Raksa
14:30 Siikaisten Sisu  5  - P2S
15:15 Yön Sudet  5  - Vatos Locos
16:00 Fillaripaja  3  - SB Apostolit
16:45 Vatos Locos  4  - Team Koitto
           
Noomarkun UT   27.1.2019      
10:00 IBK Björneborg  6  - Rykijät
10:45 Icehearts  6  - FBT Ahto
11:30 Buliveivarit 1  - Mestaripizza
12:15 Team HMK 2  - 10 Retromiehet
13:00 Maranata 6  - 7 United Smile
13:45 Team Moistea 5  - 6 SBS Raid
14:30 FBT Ahto 4  - 7 Team Moistea
15:15 Maranata  10  - Team HMK
16:00 SB LuVe 2  3  - Megaraketti
16:45 Ahlsell Oy  8  - Team Pajunen
           
Noormarkun UT   2.2.2019      
10:00 Fillaripaja  6  - Vanhabööna
10:45 Remppa ja Raksa  9  - Ylämäki
11:30 P2S  8  - Kartanon Kiksaus
12:15 Team Koitto  2  - Ahlsell Oy
13:00 SB Apostolit  2  - SB LuVe 2
13:45 Yön Sudet  5  - Team Pajunen
14:30 Vatos Locos  3  - Megaraketti
15:15 United Smile  4  - SBS Raid
16:00 Retromiehet  6  - Team Moistea
16:45 FBT Ahto  3  - Buliveivarit
           
Noormarkun UT   9.2.2019      
10:00 IBK Björneborg  -  11 Kupo
10:45 Icehearts  -  2 Team HMK
11:30 Kupo  -  2 Verkonkuluttajat
12:15 FBT Koitto  -  5 IBK Björneborg
13:00 Verkonkuluttajat  -  2 Rykijät
13:45 Rapakunto 10   -  4 FBT Koitto
14:30 Vanhabööna 10   -  6 Yön Sudet
15:15 Kiikoisten Kirma  -  5 Rapakunto
16:00 Mestaripizza  5  -  8 Maranata
16:45 Catsboys  -  6 Kiikoisten Kirma

SYKSY 2018

Noormarkun UT   22.9.

       
10:00 LSM 5  - 1 Kartanon Kiksaus
10:45 P2S 8  - 4 Pursiseura
11:30 Remppa ja Raksa 2  - 4 LSM
12:15 SB LRSK 4  - 4 Sähkö-Jokinen
13:00 IBK Björneborg 3  - 5 Kiikoisten Kirma
13:45 Catsboys 9  - 3 FBT Koitto
14:30 Kiikoisten Kirma 6  - 6 Kupo
15:15 Rapakunto 3  - 10 Verkonkuluttajat
16:00 Kupo 5  - 4 Rykijät
           
Noormarkun UT   29.9.        
10:00 FBT Koitto 7  - 6 Rykijät
10:45 Rapakunto 7  - 7 IBK Björneborg
11:30 SBS Raid 1  - 3 United Smile
12:15 Ylämäki 5  - 4 Remppa ja Raksa
13:00 Kartanon Kiksaus 2  - 10 P2S
13:45 RTU Hornets 0  - 5 Ylämäki
14:30 Ahlsell Oy 0  - 8 Buliveivarit
15:15 Sähkö-Jokinen 5  - 0 RTU Hornets
16:00 Mestaripizza 6  - 4 SB Luve 2
16:45 Team Moistea 8  - 5 Vatos Locos
           
Noormarkun UT   30.9.        
10:00 Fillaripaja 3  - 5 Vanhabööna
10:45 Team Pajunen  5  - 3 Yön Sudet
11:30 FBT Ahto 5  - 3 Fillaripaja
12:15 SB Apostolit 1  - 3 Team Pajunen 
13:00 Icehearts 0  - 7 FBT Ahto
13:45 SB Apostolit 0  - 5 Team HMK
14:30 Retromiehet 6  - 11 Maranata
15:15 Catsboys 6  - 3 Verkonkuluttajat
16:00 Pursiseura 5  - 5 SB LRSK
16:45 Team Koitto 1  - 5 Megaraketti
17:30 SB LRSK 2  - 4 Siikaisten Sisu
           
Noormarkun UT   06.10.        
10:00 Team Koitto 0  - 4 Ahlsell Oy
10:45 Buliveivarit 7  - 0 Megaraketti
11:30 SB Luve 2 5  - 4 Team Koitto
12:15 Team Moistea 6  - 2 Mestaripizza
13:00 SB Luve 2 3  - 6 Maranata
13:45 Yön Sudet 2  - 6 Team HMK
14:30 Fillaripaja 4  - 3 SB Apostolit
15:15 Rapakunto 6  - 0 Catsboys
16:00 Rykijät 4  - 5 IBK Björneborg
16:45 Catsboys 5  - 3 Kupo
           
Noormarkun UT   7.10.        
10:00 Sähkö-Jokinen 6  - 2 Kartanon Kiksaus
10:45 Ylämäki 6  - 4 Pursiseura
11:30 RTU Hornets 3  - 9 P2S
12:15 Verkonkuluttajat 6  - 1 FBT Koitto
13:00 Siikaisten Sisu 8  - 5 RTU Hornets
13:45 Vatos Locos 5  - 11 Retromiehet
14:30 Remppa ja Raksa 3  - 5 Siikaisten Sisu
15:15 SBS Raid 5  - 9 Icehearts
16:00 United Smile 6  - 8 Team Pajunen
16:45 Icehearts 18  - 1 Vanhabööna
           
Noormarkun UT   13.10.        
10:00 Kupo 2  - 4 IBK Björneborg
10:45 Verkonkuluttajat 3  - 5 Kiikoisten Kirma
11:30 FBT Koitto 6  - 3 Rapakunto
12:15 Kiikoisten Kirma 13  - 2 Rykijät
13:00 SB Apostolit 4  - 6 FBT Ahto
13:45 SBS Raid 6  - 4 Fillaripaja
14:30 Vatos Locos 7  - 4 SB Luve 2
15:15 Maranata 8  - 3 Team Moistea
16:00 Megaraketti 5  - 4 Ahlsell Oy
16:45 Mestaripizza 4  - 1 Buliveivarit
           
Noormarkun UT   14.10.        
10:00 United Smile 7  - 3 Yön Sudet
10:45 Team HMK 3  - 3 Icehearts
11:30 Retromiehet 7  - 4 Team Koitto
12:15 P2S 7  - 1 SB LRSK
13:00 Team Pajunen 7  - 7 Vanhabööna
13:45 SB LRSK 7  - 10 LSM
14:30 Kartanon Kiksaus 7  - 3 Ylämäki
15:15 Siikaisten Sisu 4  - 5 LSM
16:00 Remppa ja Raksa 3  - 3 Pursiseura
16:45 Siikaisten Sisu 4  - 4 Sähkö-Jokinen
           
Noormarkun UT   27.10.        
10:00 Ylämäki 5  - 15 LSM
10:45 Sähkö-Jokinen 5  - 8 P2S
11:30 RTU Hornets 4  - 12 LSM
12:15 Pursiseura 4  - 1 Kartanon Kiksaus
13:00 Remppa ja Raksa 8  - 4 RTU Hornets
13:45 SB Luve 2 5  - 9 Buliveivarit
14:30 Team Koitto 1  - 7 Team Moistea
15:15 FBT Ahto 2  - 7 SBS Raid
16:00 Icehearts 5  - 5 Team Pajunen
16:45 Yön Sudet 5  - 3 SB Apostolit
Noormarkun UT   28.10.        
10:00 Verkonkuluttajat 3  - 7 Kupo
10:45 IBK Björneborg 3  - 5 Catsboys
11:30 Rykijät 5  - 4 Rapakunto
12:15 Kiikoisten Kirma 4  - 4 Catsboys
13:00 Vanhabööna 4  - 5 United Smile
13:45 FBT Koitto 4  - 6 Kiikoisten Kirma
14:30 Megaraketti 0  - 7 Maranata
15:15 Mestaripizza 6  - 3 Vatos Locos
16:00 Fillaripaja 4  - 7 Team HMK
16:45 Retromiehet 7  - 3 Ahlsell Oy
           
Noormarkun UT   3.11.        
10:00 Kupo 5  - 3 Rapakunto
10:45 Vatos Locos 4  - 5 Megaraketti
11:30 SB Apostolit 5  - 6 SBS Raid
12:15 Maranata 8  - 4 Vatos Locos
13:00 United Smile 4  - 7 Icehearts
13:45 Maranata 12  - 1 Team Koitto
14:30 Kartanon Kiksaus 4  - 4 SB LRSK
15:15 IBK Björneborg 5  - 0 FBT Koitto
16:00 SB LRSK 1  - 5 Remppa ja Raksa
16:45 Rykijät 4  - 5 Verkonkuluttajat
           
Noormarkun UT   4.11.        
10:00 Ylämäki 5  - 5 Siikaisten Sisu
10:45 Team HMK 1  - 6 FBT Ahto
11:30 Siikaisten Sisu 9  - 3 Pursiseura
12:15 Vanhabööna 2  - 8 FBT Ahto
13:00 Mestaripizza 5  - 3 Retromiehet
13:45 Vanhabööna 8  - 3 Yön Sudet
14:30 Ahlsell Oy 2  - 6 Mestaripizza
15:15 Buliveivarit 6  - 3 Team Moistea
16:00 Ahlsell Oy 5  - 3 SB Luve 2
16:45 Team Pajunen 0  - 4 Fillaripaja
           
Noormarkun UT   10.11.        
10:00 FBT Koitto  -  4 Kupo
10:45 Pursiseura  -  6 RTU Hornets
11:30 LSM  -  5 Sähkö-Jokinen
12:15 Kartanon Kiksaus  -  13 RTU Hornets
13:00 LSM  -  1 P2S
13:45 Remppa ja Raksa  -  7 Sähkö-Jokinen
14:30 P2S 12   -  3 Ylämäki
15:15 Vatos Locos  -  3 Buliveivarit
16:00 Mestaripizza 15   -  0 Team Koitto
16:45 SB Luve 2  -  6 Team Moistea
           
Noormarkun UT   11.11.        
10:00 Catsboys 3  - Rykijät
10:45 IBK Björneborg  3  - Verkonkuluttajat
11:30 Catsboys  4  - Rapakunto
12:15 Megaraketti 2  - Retromiehet
13:00 Fillaripaja  5  - United Smile
13:45 Yön Sudet  1  - Icehearts
14:30 United Smile  5  - Team HMK
15:15 SB Apostolit  2  - Vanhabööna
16:00 SBS Raid 2  - Team HMK
           
Noormarkun UT   17.11.        
10:00 Team Pajunen 2  - 11  Team HMK
10:45 Icehearts 4 - 4 SB Apostolit
11:30 United Smile 3 - 7 FBT Ahto
12:15 Team Koitto 8  - Vatos Locos
13:00 Ahlsell Oy 4  - 10 Maranata
13:45 Yön Sudet 6  - 6 SBS Raid
14:30 Team Moistea  2  - 6 Megaraketti
15:15 Kiikoisten Kirma  2  - 4 IBK Björneborg
16:00 Buliveivarit  10  - Retromiehet
16:45 Kiikoisten Kirma  5  - Verkonkuluttajat
           
Noormarkun UT   24.11.        
10:00 Icehearts  5  - Fillaripaja
10:45 Ahlsell Oy  4  - Vatos Locos
11:30 SB LRSK  2  - Ylämäki
12:15 Team Moistea  9  - Ahlsell Oy
13:00 SB LRSK 1  - 6 P2S
13:45 Megaraketti 2  - 3 Mestaripizza
14:30 P2S  3  - 1 Remppa ja Raksa
15:15 SB Luve 2 3 - 4 Megaraketti
16:00 SB Apostolit  3  - 4 United Smile
16:45 Retromiehet 6 - SB Luve 2
           
Noormarkun UT 25.11.        
10:00 Rapakunto  3  - Kupo
10:45 Team HMK  5  - Vanhabööna
11:30 IBK Björneborg  7  - Rapakunto
12:15 Vanhabööna  1  - SBS Raid
13:00 Pursiseura  2  - Sähkö-Jokinen
13:45 SBS Raid  13  - Team Pajunen
14:30 Kartanon Kiksaus  4  - Pursiseura
15:15 FBT Ahto  12  - Team Pajunen
16:00 Team Moistea  5  - Retromiehet
16:45 FBT Ahto  9  - Yön Sudet
Noormarkun UT  1.12.        
10:00 Mestaripizza 4  - 3 Maranata
10:45 Fillaripaja 2  - 0 Yön Sudet
11:30 Maranata 5  - 3 Buliveivarit
12:15 Rykijät 1  - 9 Kiikoisten Kirma
13:00 Buliveivarit 8  - 1 Team Koitto
13:45 Kiikoisten Kirma 10  - 4 FBT Koitto
14:30 Pursiseura 2  - 3 Remppa ja Raksa
15:15 Ylämäki 6  - 3 Kartanon Kiksaus
16:00 Verkonkuluttajat 5  - 5 Catsboys
16:45 Siikaisten Sisu 6  - 10 Kartanon Kiksaus
           
Noormarkun UT  15.12.        
10:00 Vatos Locos  2  -  5 Team Pajunen
10:45 Team Koitto  2  -  7 Vanhabööna
11:30 Ahlsell Oy  2  -  6 Fillaripaja
12:15 SBS Raid  8  -  1 Maranata
13:00 Icehearts  5  -  5 Team Moistea
13:45 Kupo  14  -  0 FBT Koitto
14:30 United Smile  2  -  8 Buliveivarit
15:15 Rykijät  3  -  8 Kupo
16:00 Catsboys  4  -  5 IBK Björneborg
16:45 FBT Ahto  9  -  4 Retromiehet
           
Luvian liikuntasali   16.12.      
9:45 Yön Sudet  5  -  7 SB LuVe 2
10:30 Megaraketti  3  -  1 SB Apostolit
11:15 Mestaripizza  1  -  5 Team HMK
12:00 Ylämäki  7  -  3 Sähkö-Jokinen
12:45 P2S  4  -  1 Siikaisten Sisu
13:30 RTU Hornets  13  -  6 Sähkö-Jokinen
14:15 LSM  7  -  4 Siikaisten Sisu
15:00 RTU Hornets  2  -  8 SB LRSK
15:45 LSM  7  -  4 Pursiseura
16:30 Remppa ja Raksa  10  -  2 SB LRSK
17:15 Verkonkuluttajat  6  -  2 Rapakunto
18:00 Kartanon Kiksaus  -  3 Remppa ja Raksa